Search

Fotogalerie obsahuje ukázku práce našeho studia.

Rodinné

Rodinné fotografování.

 

Portrétní, děti a rodinné foto - 990 Kč.

Tato kolekce je vhodná pro fotografování miminek a dětí, dále pro více jak 2 osoby nebo celou rodinu, 2 děti, dva dospělí. Prostřídají  se společné  záběry celé rodiny a pak jednotlivě i dětí.  Fotografování zabere cca 40 minut i s vybíráním fotografií. V ceně fotografické služby jsou zahrnuty 3 tištěné fotografie 15x20 cm. nebo 6 ks elektronických pro sdílení.  Sami si určíte, zda budete chtít do barevné kolekce i černobílé provedení. Další fotky možno dokoupit dle platných ceníků. Při více jak čtyřech lidech se cena dopočítává dle domluvy, co si zákazník přeje.

Portrétní, děti a rodinné foto - 1290 Kč.

Tato kolekce je vhodná pro fotografování miminek a dětí, dále pro více jak 2 osoby nebo celou rodinu, 2 děti, dva dospělí. Prostřídají  se společné  záběry celé rodiny a pak jednotlivě i dětí.  Fotografování zabere cca 45 minut i s vybíráním fotografií. V ceně fotografické služby je zahrnuto 6 ks elektronických  fotografií ve formátu 10x15 cm. Rozlišení 300 DPI.   Sami si určíte, zda budete chtít do barevné kolekce i černobílé provedení. Další fotky možno dokoupit dle platných ceníků. Při více jak čtyřech lidech se cena dopočítává dle domluvy, co si zákazník přeje.

Portrétní, děti a rodinné foto - 1890 Kč.

Tato kolekce je vhodná pro fotografování miminek a dětí, dále pro více jak 2 osoby nebo celou rodinu. prostřídají  se společné  záběry celé rodiny a pak jednotlivě i dětí.  Fotografování zabere cca 45-60 minut i s vybíráním fotografií. V ceně fotografické služby je zahrnuto 8 ks elektronických fotografií ve formátu 15x20 cm. Sami si určíte, zda budete chtít do barevné kolekce i černobílé provedení. Ty samé fotografie + 7 dalších vám budou zaslány elektronicky ve velikosti  na sdílení 72 DPI. Další fotky možno dokoupit dle platných ceníků. Při více jak čtyřech lidech se cena dopočítává dle domluvy, co si zákazník přeje.


Portrétní, děti a rodinné foto- 2500 Kč.

Tato kolekce je vhodná pro fotografování miminek a dětí, dále pro více jak 2 osoby, celou rodinu nebo i s pejskem. Prostřídají  se společné  záběry celé rodiny a pak jednotlivě i dětí.  Fotografování zabere cca 60-90 minut i s vybíráním fotografií. V ceně fotografické služby je zahrnuto 10 ks upravených a vyretušovaných fotografií v tištěném formátu 15x20 cm a ty samé fotografie elektronicky v  rozlišení na sdílení 72 DPI.  Sami si určíte, zda budete chtít v barevném, tak i v i černobílém provedení. Dále obdržíte  3 upravené fotografie v plné kvalitě zasíláme na naše úložiště ftp. Další fotky možno dokoupit dle platných ceníků. Při více jak čtyřech lidech se cena dopočítává dle domluvy, co si zákazník přeje.

Balíček rodinného fotografování: 4900 Kč.

Fotografování zabere cca 90 - 110 minut minut, kde se fotí všichni společně a pak následují jednotlivé záběry. Různé druhy nasvícení.  V ceně balíčku je zahrnuta práce fotografa a odevzdané upravené nejlepší  fotografie  plném rozlišení a v počtu cca 30 ks. Posíláme na naše úložiště ftp. Fotografie mohou být i černobílé, sépiové.

Fotografování v exteriéru od 3000 Kč. Dle domluvy konkrétního balíčku.

Retro
Umělecká retro fotografie 690,- až 6000,-Kč

Zaujala vás naše prezentace stylu „retro“?
Objednejte u nás kohokoliv z vaší rodiny a za pár  hodin vytvoříme kolekci v podobném stylu, který vás zaujal. Ateliér máme plně vybaven  dobovým nábytkem, rekvizitami a oblečení zapůjčujeme. Fotografie poskytujeme v různých odstínech napodobující tamější dobu. V  klasickém barevném provedení retro fotografie neposkytujeme.

690 Kč

Základní kolekce 3-4 stylů v jednom oblečení v našem ateliéru. Časově nenáročná. Cca 25-30 různých záběrů. Vhodné pro malé děti. V ceně služby 4 různé fotografie, tištěné  ve formátu 10x15 cm nebo 4 elektronické fotografie  na sdílení / nejsou určeny pro tisk/. Kolekce se vztahuje na jednu osobu. Zapůjčení oblečení a rekvizit v ceně. Možno dle vašeho přání dokoupit další tištěné nebo elektronické fotografie v různých velikostech.

1190 Kč

Základní kolekce 3-4 stylů v jednom oblečení v našem ateliéru. Časově nenáročná. Cca 30-40 různých záběrů. Vhodné pro malé děti. V ceně služby 6 různých fotografií, tištěné ve formátu 15x20 cm. Nebo 6 elektronických fotografiích  o velikosti 10x15 cm. Kolekce se vztahuje na jednu osobu. Zapůjčení oblečení a rekvizit v ceně. Možno dle vašeho přání dokoupit další tištěné nebo elektronické fotografie v různých velikostech.


1500 Kč

Kolekce 3-5 stylů, která je do 90-ti minut v ateliéru  vytvořena. 2x převlečení v ceně. Cca 80 různých záběrů. V ceně služby je 10 ks  tištěných fotografií ve formátu 15x20 cm  a ty samé fotografie zašleme elektronicky pro sdílení v rozlišení 72 DPI. Tato kolekce se vztahuje maximálně na 2 osoby. Každá další osoba doplatek 300 Kč.

2200 Kč.

Kolekce 3-5 stylů, která je do 90ti minut v ateliéru vytvořena. Cca 120 různých záběrů. V ceně služby je 12 ks tištěných fotografií ve formátu 15x20 cm a zároveň těchto 12 ks elektronických fotek pro sdílení,/rozlišení 72 dpi, není velikost pro tisk/. Tato kolekce se vztahuje maximálně na 4 osoby osoby, 2x převlečení v ceně.

3300 Kč

Kolekce ze čtyř stylů pořízených venku v exteriéru. Cca 120 různých záběrů. V ceně služby je 10 ks fotografií ve formátu 15x20 cm 10 ks těchto elektronických fotek pro sdílení,/rozlišení 72 dpi, není velikost pro tisk/ Tato kolekce se vztahuje maximálně na 3 osoby. 2x převlečení v ceně.

4500 Kč

Kolekce až ze šesti stylů v ateliéru, který je plně vybaven dobovým nábytkem, a rekvizitami. Zapůjčení oblečení a převlékání cca 2x samozřejmě v ceně. Cca 120 pracovních záběrů. Přibližně strávený čas u nás v ateliéru 100 -120 minut. V ceně služby  20 nejlepších fotografií  v elektronické plné kvalitě. které po zpracování odešleme v ZIPu na náš ftp server. Kolekce se vztahuje maximálně na skupinu čtyř lidí. Skupinové foto, jednotlivci, nebo jak si sami zvolíte.

 

Navýšení ceny za jednu osobu = 300 Kč.

Retro portréty

V této galerii vám můžeme zhotovit dobové portréty, které získají svůj výraz za přítomnosti vizážistky. Zapůjčíme rekvizity, oblečení, doplňky. Úprava vlasů v ceně. Časově s námi strávíte i s výběrem fotografií 90-120 minut.

Cena je 1990 Kč

V ceně jsou 4 ks různých upravených a lehce vyretušovaných záběrů ve formátu 15x20 cm, které si sami vyberete. tyto  vybrané 4 záběry Vám zašleme i v elektron. podobě pro užití pc, FB, galerie. rozlišení 72 dpi. Není určeno k tisku.

Z této kolekce můžete doobjednat další fotografie nebo fotografie v elektronické podobě dle platných ceníků.

Fotografie poskytujeme v různých odstínech napodobující tamější dobu. V  klasickém barevném provedení retro fotografie neposkytujeme.

Prezentační

Potřebujete fotografie k prezentaci vaší firmy, nebo na vizitky, do podpisového vzoru k e-mailům či k životopisu?

U nás máme individuální přístup, vysvětlíme jak se tvářit, aby vaše fotografie byly co nejvíce povedené.

Ceny od 490 Kč za malou kolekci - 3 výsledné nejlepší fotografie v elektronické verzi pro sdílení , rozlišení 72 dpi /cca 10 minut focení/

890 Kč  základní provedení,  v ceně 6 nejlepších fotografií v elektronické verzi, rozlišení 72 dpi / cca 30 minut focení/

1990 Kč. Tato kolekce obsahuje cca 60 minut vašeho času, různé typy svícení. Odevzdáno  10 nejlepších fotografií v elektronické verzi, rozlišení 300 dpi pro tiskový formát 10x15 cm.

Balíček 3900 Kč. Tato kolekce obsahuje cca 60 minut vašeho času, různé typy svícení. Balíček obsahuje práci fotografa a autorská práva v tiskové neomezené kvalitě běžně upravených fotografií. Výběr cca 40ti nejlepších záběrů. Mohou být i černobílé, sépiové.

U každé kolekce se lze následně  domluvit na  dokoupení všech záběrů, nebo dalších jednotlivých obrázků jak v elektr. podobě tak na papíře.

Umělecké studiové

Portrétní fotografie: 1200 Kč.

Přejete si několik fotografií, portrétní, rodinné či prezentační fotky?  Z nafocené kolekce si vyberete 8 fotografii dostanete v elektronické verzi formátu 10x15cm. které po zpracování  pošleme na váš e-mail. U tohoto balíčku může být zachycena až tříčlenná rodina.

Základní kolekce 1990 Kč.

Fotografování obsahuje cca 60 minut a je vhodné pro každého, kdo by chtěl udělat radost svému blízkému či sobě. Když budete mít zájem, zároveň  vás naučíme základy pózování, pokud by jste chtěli dále využít reklamní, castingové či modelingové agentury. Barevné i černobílé provedení. Tato fotografická služba obsahuje 10 ks fotografií v elektronické verzi pro ve formátu 15x20cm + náhledy v PDF.

Umělecká kolekce 2500 Kč.

Fotografování obsahuje cca 90 minut, kde se zároveň naučíte základy pózování, pokud by jste chtěli dále využít reklamní, castingové či modelingové agentury. Barevné i černobílé provedení. Několik druhů svícení. Tato fotografická služba obsahuje 10 ks fotografií v elektronické verzi a z toho 5 ks ve vysokém rozlišení. /Lze se domluvit i na dokoupení všech fotografií v elektronické podobě na CD nebo různých formátech na papíře/.

Kompletní balíček umělecké fotografie i s líčením - 6900 Kč /bez líčení 5900/.

Fotografování obsahuje cca 150 minut vašeho času. Různé možnosti nasvícení, barevné i černobilé provedení. Tato fotografická služba obsahuje 10 fotografií ve formátu 13x18 cm a  ks 20x30cm, data v tiskové kvalitě zaslané na FTp server, nebo možno vyzvednout na DVD cca 40 nejlepších fotografií z celého balíčku.

Můžme pro vás  sestavit  balíček přímo na míru. Důležité je vědět, pro jaké účely fotografie potebujete.  Neváhejte nás kontaktovat, rádi poradíme a rozhodnutí je na vás.

 

Vizážistické služby: 500 - 1000 Kč, lze objednat ke kterékoliv kolekci.

Těhulky

1290 Kč.

Běžná kolekce, která není náročná na čas a zabere cca 30 minut při fotografování. Je vhodná pro cudné maminky, kde se fotí pouze v oblečení. Není zachyceno to pravé krásné těhotenství. V této jednoduché kolekci je pouze edno svícení měkkého charakteru. Lze namíchat jak barevné tak černobílé či sépiové provedení.  Fotografování možno i s partnerem. V ceně fotografické služby 6 ks fotografií ve formátu 15x20 cm + 6 ks fotek v elektronické podobě v rozlišení 72 dpi /určeno pouze pro pc účely/. Pokud se vám bude líbit více fotek, můžete přiobjednat dle vašeho přání.

2200 Kč

Kolekce fotografií v období mateřství zabere u nás cca 90 minut. Různé svícení, portréty, samotné bříško, siluety, obrysy postavy, fotografování i s partnerem. Barevná i černobílá verze. Fotografická služba obsahuje 10 ks  upravených tištěných fotografií ve formátu 15x20 cm. Ty samé fotografie vám budou zaslány elektronicky pro sdílení  v rozlišení 72 dpi, Pokud se vám bude líbit více fotek, můžete přiobjednat dle vašeho přání.

Balíček 4900 Kč.

Kolekce zahrnuje práci fotografa a autorské právo daných fotografiíí, které dostanete upravené na CD v tiskové neomezené kvalitě. Vybere se cca 40 nejlepších fotografií. Mohou být jak barevné, tak černobílé či tónované. 10 upravených fotografií ve formátu  15x20 cm bude vytištěno  a je v ceně. Fotografování zabere přibližně 90-120 minut času.

Možno se domluvit i na profesilonáním líčení. Cena vizážistické služby 400 - 1000 Kč.

 

Svatby

Základní set: 2900 Kč

Nafocení obřadu, skupinové foto po obřadu, cca 30-ti minutové umělecké focení ženicha s nevěstou, Cca 60- 80 v základní úpravě ve výstupové kvalitě pro tisk. Vše zasíláme na úložiště s  odkazem.

Klasický set: 5500 Kč

Zachycení atmosféry před obřadem, nafocení obřadu, skupinové foto po obřadu, zhruba  60-ti minutové umělecké focení ženicha s nevěstou, Cca 200 upravených fotografií pro tisk. 20 fotografií vámi vybraných extra graficky upravujeme. Vše zasíláme na úložiště s  odkazem.

Stříbrný set: 7000 Kč

Zachycení atmosféry před obřadem Nafocení obřadu, skupinové foto po obřadu, cca 80-ti minutové umělecké focení ženicha s nevěstou, dále zachycení dění před hostinou a hostiny po krájení dortu. Cca 300 upravených fotografiích pro tisk na nosiči DVD a 20 fotografií vámi vybraných extra graficky upravujeme + vytiskneme také  ve formátu 15x20 cm. Vše zasíláme na úložiště s  odkazem

Zlatý set: 10000 Kč

Zachycení atmosféry před obřadem Nafocení obřadu, skupinové foto po obřadu, umělecké foto v exteriéru a pokračování uměleckých fotografií v ateliéru /lze domluvit  i v jiný den/,  dále zachycení dění před hostinou a hostiny po krájení dortu. Cca 400-500 upravených fotografiích pro tisk na nosiči DVD 20 fotografií vámi vybraných extra graficky upravujeme.

 

Mimo Prahu se účtuje 7 Kč/1km.

Průkazové

Fotografická služba na průkaz: 150 Kč

Neradi se fotíte, ale  bez průkazového fota se mnohdy neobejdete? Uvidíte, že na fotografiích od nás se budete líbit.

Fotografie, které jsou určeny na občanský průkaz, řidičský průkaz a cestovní pas nesmí být retušovány. Drobnou retuš na požádání můžeme provádět pouze u průkazových fotografií, jako kupř. sportovní průkazky, index  nebo pro různé organize, které nepodléhají zákonu o dokladových fotografiích.

Profesionální přístup ke každému zákazníkovi je samozřejmostí a fotografie v počtu 5ti ks si odnesete pár minut po fotografování.

Zasíláme i elektronickou cestou - 1 ks průkazového formátu - 60 Kč

Průkazové foto na počkání - 5 ks - 150 Kč.

Archivujeme cca 3 měsíce od nafocení.

Domácí (exteriér)

2200 Kč. - Záběry z domácího prostředí: kolekce cca 40 různých záběrů, v ceně 10 ks ve formátu 10x15 cm.

2500 Kč -  Záběry z venkovního focení: kolekce cca 60ti různých záběrů,  v ceně 10 ks ve formátu 10x15 cm + 1 ks ve formátu 20x30 cm.

Doprava po Praze 200 Kč, mimo Prahu +6 Kč za km.

Prodejní galerie

Fotografie, které jsou zde zobrazeny,  slouží  pouze k vašemu výběru a  jsou zobrazeny pouze jako miniaturní náhledy. Tyto fotky nejsou  nijak upravené.

Prosím nestahujte, fotka není kvalitní a je chráněna autorským právem.

Čísla vybraných fotografií nám zašlete e-mailem se sdělením v jakém rozlišení či formátu by jste si fotky přáli.  info@studioren.cz

Elektronická verze pro účely FB, galerie, webu či na posílání e-mailem: 60 Kč 1 ks / rozlišení 72 dpi/- není určeno pro tisk

Elektronická verze pro možný tisk fotografií do formátu 10x15 cm: 150 Kč 1 ks / rozlišení 300dpi/

Elektronická verze neomezené velikosti: 990 Kč - 1 ks /300 dpi/

Zvýhodněné sady dat pro počítačové úžití do 20 ks: 490 Kč / 72dpi/

Zvýhodnění sady dat pro počítačové užití cca 40 ks: 700 Kč / 72 dpi /

Zvýhodněný balíček dat v neomezené kvalitě pro tisk, cca do 40 ks: 3500 Kč

Pokud by jste chtěli fotky v tištěné verzi, přejděte do naší sekce. CENÍK

 

Obratem vás budeme kontaktovat.

Zvířata

Rádi by jste se naučili základy, jak fotit pejsky? Kontaktujte Renatu, řadu let vyučuje.

Fotogalerii najdete níže pod textem - po srolování

Fotografování vašich zvířat:
700 Kč
1400 Kč


Umělecký retro styl  vašeho zvířecího miláčka 690 Kč - rekvizity - jedinečné focení pouze na Černém Mostě. Všichni fotí vše, ale jen u nás se lišíme. 6 ks fotografií elektronická verze 1200x1800 ob/300DPI / 10x15cm pro tisk/

Fotografické služby:

1. Vyfotografování jednoho jedince nebo vrhu: 700 Kč.

V ceně  služby fotografky je zahrnuto cca hodinové focení. Není to jen cvakání a výběr, co se povede, ale celé focení je zaměřeno na standard plemene + pěkné zachycení pejska. Každý fotograf si neporadí s focením zvířat. V našem studiu máme třicetiletou praxi s focením psů a koček. Z celé kolekce různých záběrů  si vyberete 10 nejzdařilejších fotek elektronickou cestou v rozlišení 72 dpi 1200x 900 pix, které jsou určeny pro vaši prezentaci. Fotografie jsou opatřeny malým  vodoznakem v  rohu fotografie. Pokud by jste si přáli fotky bez vodoznaku, je potřeba zakoupit licenci autorského práva dané fotografie dle platných cen. Fotografie nad rámec služby  v samém rozlišení - 1 ks 70 Kč.
Tato fotografická služba směřuje automaticky  pro použití prezentace FB, webových stránek  a vizitek.

2. Fotografická kolekce za 1400 Kč. Jeden, max. dva psi nebo vrh štěňat. Z celé kolekce si vyberete 15 nejzdařilejších záběrů, které budou zaslány elektronicky o velikosti tisku 15x20 cm.  Nezapomeňte, že standard plemene a krásné záběry umí pouze fotograf s letitou zkušeností standardu a také musí dobře znát povahu psů a koček. Co se nenafotí za několik minut, už se většinou nedožene. Tato fotografická služba směřuje automaticky  pro použití prezentace FB, webových stránek.

Fotím v ateliéru na Černém Mostě nebo za vámi ráda přijedu (v tomto případě si účtuji od kolekce č.2 za jednoho psa  1400 Kč ).

Dopravné 200 Kč po Praze, mimo Prahu 6 Kč za 1 km.

 

Přiobjednávky:

Elektronicky /digitální/: po jednotlivých kusech

rozlišení pro web, FB, e-mail /72 900x1200pix - 90,- Kč /fotografie jsou opatřeny malým vodoznakem v rohu fotografie/

rozlišení pro velikost tiskové kvality  /300dpi, 15X20 CM K TISKU/ - 190,- Kč /1ks / fotografie je bez vodoznaku/

neomezená kvalita /výstup z fotoaparátu/ 800,- Kč /1ks / fotografie je bez vodoznaku/

Kolekce:

Odkoupení fotografií nezmenšeného formátu: 10 ks 2900,- Kč. Fotografie jsou bez vodoznaku, avšak při prezenci musí být uvedeno vždy jméno fotografa.

Tištěné fotografie:

10x15 cm -  50,- Kč / při zaslání poštou musí být v tomto formátu minimálně 3 ks/

15x20 cm - 119,-Kč

20x30 cm - 260,-Kč

30x45 cm - 390,- Kč

40x60 cm - 690,- Kč

50x75 cm - 890,- Kč

Fotoobrazy na plátně:

30x40cm - 1090 kč

40x60cm  - 1490 Kč 

50x70cm  - 1690 Kč

60x80cm -  1890 Kč

80x100cm - 2990 Kč

90x130cm - 3500 Kč

90x160xm-  3900 Kč

 
 
 
 
 
         
         

 

No images in gallery
Fatcow review is based on customer testimonials and is listed on the Best Web Hosting Reviews site.
Joomla Template designed by Best Cheap Hosting