Search

Základní set: 2900 Kč

Nafocení obřadu, skupinové foto po obřadu, cca 30-ti minutové umělecké focení ženicha s nevěstou, Cca 60- 80 v základní úpravě ve výstupové kvalitě pro tisk. Vše zasíláme na úložiště s  odkazem.

Klasický set: 5500 Kč

Zachycení atmosféry před obřadem, nafocení obřadu, skupinové foto po obřadu, zhruba  60-ti minutové umělecké focení ženicha s nevěstou, Cca 200 upravených fotografií pro tisk. 20 fotografií vámi vybraných extra graficky upravujeme. Vše zasíláme na úložiště s  odkazem.

Stříbrný set: 7000 Kč

Zachycení atmosféry před obřadem Nafocení obřadu, skupinové foto po obřadu, cca 80-ti minutové umělecké focení ženicha s nevěstou, dále zachycení dění před hostinou a hostiny po krájení dortu. Cca 300 upravených fotografiích pro tisk na nosiči DVD a 20 fotografií vámi vybraných extra graficky upravujeme + vytiskneme také  ve formátu 15x20 cm. Vše zasíláme na úložiště s  odkazem

Zlatý set: 10000 Kč

Zachycení atmosféry před obřadem Nafocení obřadu, skupinové foto po obřadu, umělecké foto v exteriéru a pokračování uměleckých fotografií v ateliéru /lze domluvit  i v jiný den/,  dále zachycení dění před hostinou a hostiny po krájení dortu. Cca 400-500 upravených fotografiích pro tisk na nosiči DVD 20 fotografií vámi vybraných extra graficky upravujeme.

 

Mimo Prahu se účtuje 7 Kč/1km.

 
Fatcow review is based on customer testimonials and is listed on the Best Web Hosting Reviews site.
Joomla Template designed by Best Cheap Hosting