Search

 

Pěkný portrét vytištěný na počkání: 1200 Kč.

 

Přejete si pouze jednu nebo dvě portrétní, rodinné či prezentační fotky? Během několika minut focení si vyberete tu nejhezčí a odnesete si  upravenou, vyretušovanou fotografii. Jestli barevnou, černobílou nebo sépiovou, záleží pouze na vás. Formát 15x20 cm. Dašich 10 fotografii dostanete v elektronické veriz pro užítí pc (není určno k tisku), které po zpracování  pošleme na váš e-mail. U tohoto balíčku může být zachyna až čtyřčlenná rodina.

Základní kolekce 1990 Kč.

Fotografování obasahuje cca 60 minut a je vhodné pro každého, kdo by chtěl udělat radost svému blízkému či sobě. Když budete mít zájem, zároveň  vás naučíme základy pózování, pokud by jste chtěli dále využít reklamní, castingové či modelingové agentury. Barevné i černobílé provedení. Tato fotografická služba obsahuje 10 ks fotografií v elektronické verzi pro pc účely a z toho 3 ks ve vysokém rozlišení. /Lze se domluvit i na jiném formátu nebo i celé kolekci z daného fotografování/.

Umělecká kolekce 2500 Kč.

Fotografování obsahuje cca 90 minut, kde se zároveň naučíte základy pózování, pokud by jste chtěli dále využít reklamní, castingové či modelingové agentury. Barevné i černobílé provedení. Něklik druhů svícení. Tato fotografická služba obsahuje 15 ks fotografií v elektronické verzi a z toho 5 ks ve vysokéím rozlišení. /Lze se domluvit i na dokoupení všech fotografií v elektronické podobě na CD nebo různých formátech na papíře/.

Kompletní balíček umělecké fotografie i s líčením - 6900 Kč /bez líčení 5900/.

Fotografování obsahuje cca 150 minut vašeho času. Různé možnosti nasvícení, barevné i černobilé provedení. Tato fotografická služba obsahuje 10 fotografií ve formátu 13x18 cm a  ks 20x30cm, data v tiskové kvalitě zaslané na FTp server, nebo možno vyzvednout na DVD cca 40 nejlepších fotografií z celého balíčku.

Můžme pro vás  sestavit  balíček přímo na míru. Důležité je vědět, pro jaké účely fotografie potebujete.  Neváhejte nás kontaktovat, rádi poradíme a rozhodnutí je na vás.

 

Vizážistické služby: 500 - 1000 Kč, lze objednat ke kterékoliv kolekci.

 
Fatcow review is based on customer testimonials and is listed on the Best Web Hosting Reviews site.
Joomla Template designed by Best Cheap Hosting