Search

Portrétní fotografie: 1200 Kč.

Přejete si několik fotografií, portrétní, rodinné či prezentační fotky?  Z nafocené kolekce si vyberete 8 fotografii dostanete v elektronické verzi formátu 10x15cm. které po zpracování  pošleme na váš e-mail. U tohoto balíčku může být zachycena až tříčlenná rodina.

Základní kolekce 1990 Kč.

Fotografování obsahuje cca 60 minut a je vhodné pro každého, kdo by chtěl udělat radost svému blízkému či sobě. Když budete mít zájem, zároveň  vás naučíme základy pózování, pokud by jste chtěli dále využít reklamní, castingové či modelingové agentury. Barevné i černobílé provedení. Tato fotografická služba obsahuje 10 ks fotografií v elektronické verzi pro ve formátu 15x20cm + náhledy v PDF.

Umělecká kolekce 2500 Kč.

Fotografování obsahuje cca 90 minut, kde se zároveň naučíte základy pózování, pokud by jste chtěli dále využít reklamní, castingové či modelingové agentury. Barevné i černobílé provedení. Několik druhů svícení. Tato fotografická služba obsahuje 10 ks fotografií v elektronické verzi a z toho 5 ks ve vysokém rozlišení. /Lze se domluvit i na dokoupení všech fotografií v elektronické podobě na CD nebo různých formátech na papíře/.

Kompletní balíček umělecké fotografie i s líčením - 6900 Kč /bez líčení 5900/.

Fotografování obsahuje cca 150 minut vašeho času. Různé možnosti nasvícení, barevné i černobilé provedení. Tato fotografická služba obsahuje 10 fotografií ve formátu 13x18 cm a  ks 20x30cm, data v tiskové kvalitě zaslané na FTp server, nebo možno vyzvednout na DVD cca 40 nejlepších fotografií z celého balíčku.

Můžme pro vás  sestavit  balíček přímo na míru. Důležité je vědět, pro jaké účely fotografie potebujete.  Neváhejte nás kontaktovat, rádi poradíme a rozhodnutí je na vás.

 

Vizážistické služby: 500 - 1000 Kč, lze objednat ke kterékoliv kolekci.

 
Fatcow review is based on customer testimonials and is listed on the Best Web Hosting Reviews site.
Joomla Template designed by Best Cheap Hosting